Ładowanie

Album filmowy

Cena: 273,00 zł

Bożena i Jan Walencik
Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa

 

UWAGA: NAKŁAD WYCZERPANY!

PIERWSZY FILMOWY ALBUM PRZYRODNICZY ZE ZWIERZĘTAMI W ROLACH GŁÓWNYCH


NAJWIĘKSZY ALBUM O POLSKIEJ PRZYRODZIE

 

Autorzy: Bożena i Jan Walencik

Pomysł i redakcja albumu, tekst: Bożena i Jan Walencik
Fotografie: Jan Walencik
Współpraca fotograficzna: Bożena Walencik, Krzysztof Komar, Andrzej Muśko

Ilustracje: Jan Walencik
Edycja fotografii: Jan Walencik
Korekta: Marta Kołodziej-Sobocińska, Wojciech Sobociński, Krzysztof Komar

Objętość: 664 strony (w tym 12 kartonowych, śródtytułowych wkładek-rozkładówek, z czego 11 z pojedynczym, lewym rozkładanym skrzydłem)
Format: 29 x 32 cm, grubość albumu: 5,5 cm
Waga albumu: około 6 kg
Fotografie: 1942
Dodatkowe ilustracje: 11 szkiców
Oprawa: twarda całopapierowa, tłoczona, część wydania w tekturowym, całopapierowym etui z nadrukiem, część z obwolutą z nadrukiem

Projekt graficzny, skład i łamanie tekstu: Jan Walencik
Koordynacja technologiczna: Marcin Samojłowicz
Organizacja produkcji: Krzysztof Komar
Druk i oprawa: Białostockie Zakłady Graficzne S. A.

Wydawca: ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK
Współwydawca: URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Patronat: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Patronat medialny: Telewizja Polska S. A., National Geographic Polska
Współpraca: Białowieski Park Narodowy, Starostwo Powiatowe w Hajnówce
Współpraca naukowa: Instytut Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży
Wsparcie wydania: Pronar Sp. z o. o., Plum Sp. z o. o., EC Test Systems Sp. z o. o.

Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-930136-2-3 

Front okładki albumu Bożeny i Jana Walencików Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa. ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK, 2016 r. 

 


Więcej o albumie Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa (omówienie, zwiastun filmowy, galeria zdjęć, dodatkowe materiały, relacja z premiery, relacja w TVN24, recenzje i felietony na culture.pl) tutajZobacz i przeczytaj dwadzieścia oryginalnych stron albumu tutaj.

Uwaga: większa część nakładu albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa została już sprzedana. Pozostała część, którą wciąż jeszcze dysponujemy, to egzemplarze w obwolucie barwnej.


INFORMACJA O DOSTAWIE I KOSZTACH WYSYŁKI

Zamówione albumy wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka24) lub oferujemy bezpośrednio w naszej siedzibie. Ceny albumu z wysyłką zależą od sposobu zapłaty i miejsca docelowego (Polska/zagranica).
Przedpłata na konto bankowe wydawcy i wysyłka na terenie Polski 298,00 zł 
(w tym: album Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa  273,00 zł, pakowanie i przesyłka ubezpieczona Paczka24 – 25,00 zł).
Pobranie pocztowe i wysyłka na terenie Polski – 302,00 zł 
(w tym: album Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa – 273,00 złpakowanie i przesyłka ubezpieczona Paczka24 za pobraniem [płatne przy odbiorze przesyłki]  – 29,00 zł).
Przedpłata na konto bankowe wydawcy i wysyłka zagraniczna cena zależy od kraju 
(w tym: album Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa – 273,00 złpakowanie i przesyłka priorytetowa lub ekonomiczna (w zależności od wyboru zamawiającego) – cena wg cennika Poczty Polskiej (wyciąg z cennika tutaj). 
Zakup gotówkowy i odbiór albumu w siedzibie wydawcy – 273,00 zł (w takim przypadku umawiamy się z Kupującym na uzgodniony w korespondencji termin odbioru albumu pod adresem: Białowieża, ul. Żubrowa 10).
Można zamówić album z autografami autorów – jeśli mają Państwo takie życzenie (prosimy o dodanie informacji o tym przy składaniu zamówienia).

Uwaga: ze względu na ciężar albumu (ok. 6kg) i troskę o jego dostarczenie w stanie nieuszkodzonym, wysyłamy wyłącznie po jednym egzemplarzu w każdej paczce. Jeśli dojdzie do Państwa uszkodzona przesyłka prosimy o zgłoszenie tego faktu i przesłanie zdjęć uszkodzenia zrobionych np. telefonem komórkowym – wówczas zorganizujemy odbiór przesyłki do inspekcji i przesłanie nowej. Jeśli zakupiony przez Państwa produkt jest wadliwy, wymienimy go na nowy lub zwrócimy pieniądze. Ważne: uszkodzenie musi zostać zgłoszone w ciągu 14 dni od daty dostarczenia.  W sprawach zapytań związanych z zakupami prosimy o kontakt przez sklep@zubrowa10.pl.

UWAGA: NAKŁAD WYCZERPANY!

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Prosimy o uważne wypełnienie FORMULARZA, tj. wpisanie tekstu do poszczególnych pól  i przesłanie go do naszego sklepu. Po złożeniu zamówienia wyślemy na Twój adres e-mail Potwierdzenie Zamówienia, które będzie dowodem zawarcia Umowy Sprzedaży. W przypadku wyboru przedpłaty, prosimy o niedokonywanie wpłaty na nasze konto do czasu otrzymania Potwierdzenia Zamówienia. Przy zamówieniu jednocześnie kilku produktów, całkowity koszt przesyłki zostanie podany w Potwierdzeniu Zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktujemy się z Tobą poprzez e-mail lub telefon – przed wysłaniem Potwierdzenia Zamówienia.

Proszę o wystawienie faktury VAT. Upoważniam firmę ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK w celu realizacji zamówienia i oświadczam, że zapoznałam się (zapoznałem się) z Regulaminem Sklepu Internetowego ŻUBROWEJ 10 oraz Polityką Prywatności i akceptuję ich treść.